Blue suede mules for men - ML 02 Full Suede Blueberry - ETQ Amsterdam
Blue suede mules for men - ML 02 Full Suede Blueberry - ETQ Amsterdam
ETQ ML 02 Full Suede Blueberry - men's blue suede mules
ETQ ML 02 Full Suede Blueberry - men's blue suede mules
Men's blue mules, handmade in Portugal - ML 02 Full Suede Blueberry
Men's blue mules, handmade in Portugal - ML 02 Full Suede Blueberry
ML 02 Full Suede Blueberry - minimalist suede mules for men - ETQ Amsterdam
ML 02 Full Suede Blueberry - minimalist suede mules for men - ETQ Amsterdam
Blue suede mules for men - ML 02 Full Suede Blueberry - ETQ Amsterdam
Blue suede mules for men - ML 02 Full Suede Blueberry - ETQ Amsterdam
ETQ ML 02 Full Suede Blueberry - men's blue suede mules
ETQ ML 02 Full Suede Blueberry - men's blue suede mules
Men's blue mules, handmade in Portugal - ML 02 Full Suede Blueberry
Men's blue mules, handmade in Portugal - ML 02 Full Suede Blueberry
ML 02 Full Suede Blueberry - minimalist suede mules for men - ETQ Amsterdam
ML 02 Full Suede Blueberry - minimalist suede mules for men - ETQ Amsterdam
Blue suede mules for men - ML 02 Full Suede Blueberry - ETQ Amsterdam
Blue suede mules for men - ML 02 Full Suede Blueberry - ETQ Amsterdam
ETQ ML 02 Full Suede Blueberry - men's blue suede mules
ETQ ML 02 Full Suede Blueberry - men's blue suede mules

ML 02 Full Suede Blueberry Mediterranean Suede

Opprinnelig pris .Nåværende pris .
Summer Sale.
Blueberry
Mediterranean Suede
ML 02 Full Suede Blueberry
ML 02 Full Suede Chocolate
+1

Ofte kjøpt sammen.

  • Designet i Amsterdam, sydd stykke for stykke i Portugal.
  • Full semsket såle.
  • Slitesterk og sklisikkert
  • Signert med firkanten vår i hælen. Ingen prangende logoer.
  • Ultrasoft Middelhavs-semsket.
  • Skinnfôr for heldag komfort.
  • Ren slip-on, enkel å bære.
  • ETQ-design – avtakbare memory foam-innersåler med fukttransport.
  • Levert i en resirkulert kartongboks (FSC-sertifisert).
  • Inkluderer en multifunksjonell støvpose laget av resirkulerte PET-flasker.
  • Håndlisert, dobbelt kontrollert.
  • Bygget av 20 til 40 enkeltkomponenter, satt sammen for hånd.
  • Fra kolleksjonene Fottøy, Loafers and Mid loafers

ML 02 Mid loafer er et statement i rent semsket skinn. Et mid-silhuett. Fullt mediterrant semsket skinn. Fra overdel til såle. Mykt skinn inni. Semsket skinn utenpå. Hele veien.

Den rene formen gir den tilstedeværelse. Materialet gir den dybde. Mer dresset. Mer gjennomtenkt. Aldri høylytt. For øyeblikk som krever noe bedre.

Ren tilbakeholdenhet. Gjort med grace.

Mediterranean Suede

Raffinert i uttrykk, matt i finish. Mediterranean suede er slipt for en fløyelsmyk overflate og laget av det innerste laget av skinnhuden. Usedvanlig mykt og smidig, med en delikat karakter som utvikler seg vakkert over tid. Bevares best med varsomhet og beskyttelse mot vann og smuss.

ETQ-loafers sitter tett mot foten, og uten lisser må størrelsen stemme. Mellom to størrelser? Velg den største. I returstatistikken vår er det å velge for liten størrelse den vanligste feilen.

Standard bredde med smalere tå. Brede føtter eller høy vrist? Velg den største.

De første gangene kan de kjennes stive, og kanten rundt ankelen kan trykke litt i starten. I løpet av én til to uker mykner skinnet og former seg etter foten, og trykket letter.

Usikker på størrelsen? Sjekk vår størrelsesguide, eller finn din nøyaktige størrelse på under ett minutt.

Handmade in Portugal.

Cut from premium nappa, full grain and suede, then built on the last by makers who do little else. It takes years to master a shoe. We're still finding ways to make it better.

One box. Nothing wasted.

Every pair ships in a crisp white box built to be the shipping box too — no second carton, nothing thrown away. Inside, a reusable ETQ travel bag for wherever they go next. A detail you notice after you buy, not just before.

Endless comfort.

A structured silhouette on the outside. Inside, a memory-foam insole with airflow channels that move moisture with every step. The kind of shoe you forget you're wearing — and keep on long after you meant to.

ML 02 Full Suede Blueberry —
Opprinnelig pris .Nåværende pris .

Handmade in Portugal.

Cut from premium nappa, full grain and suede, then built on the last by makers who do little else. It takes years to master a shoe. We're still finding ways to make it better.

One box. Nothing wasted.

Every pair ships in a crisp white box built to be the shipping box too — no second carton, nothing thrown away. Inside, a reusable ETQ travel bag for wherever they go next. A detail you notice after you buy, not just before.

Endless comfort.

A structured silhouette on the outside. Inside, a memory-foam insole with airflow channels that move moisture with every step. The kind of shoe you forget you're wearing — and keep on long after you meant to.