Beige suede mules for men - ML 01 Suede Sand - ETQ Amsterdam
Beige suede mules for men - ML 01 Suede Sand - ETQ Amsterdam
ETQ ML 01 Suede Sand - men's beige suede mules
ETQ ML 01 Suede Sand - men's beige suede mules
Men's beige mules, handmade in Portugal - ML 01 Suede Sand
Men's beige mules, handmade in Portugal - ML 01 Suede Sand
ML 01 Suede Sand - minimalist suede mules for men - ETQ Amsterdam
ML 01 Suede Sand - minimalist suede mules for men - ETQ Amsterdam
Beige suede mules for men - ML 01 Suede Sand - ETQ Amsterdam
Beige suede mules for men - ML 01 Suede Sand - ETQ Amsterdam
ETQ ML 01 Suede Sand - men's beige suede mules
ETQ ML 01 Suede Sand - men's beige suede mules
Men's beige mules, handmade in Portugal - ML 01 Suede Sand
Men's beige mules, handmade in Portugal - ML 01 Suede Sand

ML 01 Suede Sand Mediterranes Wildleder

Aktueller Preis .
Sand
Mediterranes Wildleder
ML 01 Suede Sand
ML 01 Suede Blueberry
+1

Często kupowane razem.

  • Zaprojektowane w Amsterdamie, szyte kawałek po kawałku w Portugalii.
  • Podeszwy odporne na ścieranie i poślizg
  • Sygnowany kwadratową szpilką na pięcie. Żadnych krzykliwych logo.
  • ETQ design – wymienne wkładki memory foam z odprowadzaniem wilgoci.
  • W zestawie: wielofunkcyjny worek z butelек PET z recyklingu
  • Dostawa w pudełku z recyklingowanego kartonu (certyfikat FSC).
  • Wulkanizowana podeszwa z gumy, własna mieszanka kauczuku naturalnego i syntetycznego.
  • Ultra miękki śródziemnomorski zamsz, garbowany w certyfikowanych garbarniach LWG we Włoszech i Hiszpanii.
  • Ultrachłonna podszewka z mikrofibry onSteam® (certyfikat OEKO-TEX®)
  • Ręcznie formowane. Dwukrotnie kontrolowane.
  • Zbudowany z 20–40 elementów, składany ręcznie.
  • Z innych kolekcji Obuwie, Loafery i Mokasyny za kostkę

Mid Loafer. Bezkompromisowy luksus i komfort, który otula stopę. Nowoczesność spotyka się z ponadczasowością. Miękki zamsz, który się dopasowuje, formuje, leży idealnie. Minimalizm mówi głośno o prostocie. Mniej, a jednak tak wiele więcej.

Mediterranes Wildleder

Zamsz pochodzi z wewnętrznej strony skóry, szlifowanej do uzyskania delikatnego, aksamitnego włókna. Nasz jest wierny swojej nazwie: garbowany nad Morzem Śródziemnym przez Gruppo Mastrotto w Arzignano we Włoszech — garbarnia z certyfikatem LWG Gold — oraz Sanchez Agullo w Alicante w Hiszpanii, zatwierdzoną przez LWG. Każda skóra jest kontrolowana pod kątem wykończenia, koloru, powierzchni i grubości przed cięciem. Jakość widać we włóknie: krótkim, gęstym i równym, z głębokim, jednolitym kolorem, który z czasem nabiera charakteru.

Pielęgnacja
Szczotkuj regularnie szczotką do zamszu, zgodnie z kierunkiem włókna. Przed pierwszym noszeniem i po czyszczeniu nałóż preparat ochronny przeciw wodzie i zabrudzeniom. Jeśli zamsz się zamoczy, pozwól mu wyschnąć naturalnie, a następnie szczotką przywróć włókno.

Nie masz pewności co do rozmiaru? Sprawdź naszą tabelę rozmiarów, albo poznaj swój dokładny rozmiar w niecałą minutę.

Tworzone w rodzinnych atelier.

Najszlachetniejsze skóry. Każdy element z najwyższą starannością. Opanowanie produktu do perfekcji zajmuje lata. A mimo to wciąż znajdujemy sposób, by go udoskonalić.

Kompletny zestaw

Każde ETQ przyjeżdża w białym pudełku, które jest jednocześnie opakowaniem wysyłkowym. W środku buty zapakowane w premium torbę podróżną ETQ — gotową do ponownego użycia.

Nieskończony komfort

Podstawy garderoby z wyrazistą sylwetką — a noszone jak kapcie. Nie chcesz ich zdejmować. I nie musisz. Elegancja nie ma daty ważności.

ML 01 Suede Sand —
Aktueller Preis .

Tworzone w rodzinnych atelier.

Najszlachetniejsze skóry. Każdy element z najwyższą starannością. Opanowanie produktu do perfekcji zajmuje lata. A mimo to wciąż znajdujemy sposoby, by go udoskonalić.

Kompletny zestaw

Każde ETQ przyjeżdża w białym pudełku, które jest jednocześnie opakowaniem wysyłkowym. W środku buty zapakowane są w zamykaną na zamek torbę podróżną ETQ — gotową do ponownego użycia.

Nieskończony komfort

Podstawy garderoby o wyrazistej sylwetce — a noszone jak kapcie. Raz założone, trudno je zdjąć. Wyrafinowanie nie zna dat ważności.